Desktop publishing

DTP to sztuka wymagająca snucia oryginalnych wizji, wielkiego talentu i serca wkładanego do pracy. Nasi graficy mają wszystkie te cechy. Tworzenie projektów graficznych do późniejszego wydruku, czy też prezentacji na przeróżnych urządzeniach to jednak nie tylko wizja, ale też technika.

Projekty tworzone przez naszych grafików wykonywane są zgodnie ze wszystkimi standardami, trendami i badaniami psychologicznymi. Aby przykładowa ulotka mogła przyciagnąć uwagę poza swoją jakością, musi także kierować oczy prawdopodobnego klienta w miejsce, w które chcemy by zostały skierowane. To bardzo trudna sztuka, lecz dzięki posiadanemu przez nas doświadczeniu w projektowaniu jesteśmy w stanie tworzyć wysokiej jakości projekty graficzne, które odnoszą sukcesy sprzedażowe. Zaufaj nam i skorzystaj z możliwości jakie daje Ci współpraca z naszymi najzdolniejszymi grafikami.

Exulto projektując grafikę przygotuje dla Ciebie:

  • Projekty do prasy spełniające normy największych i najbardziej prestiżowych czasopism w Polsce.
  • Gadżety reklamowe
  • Rollupy
  • Ulotki

Nie znalazłeś w wyżej wymienionych formy reklamy, której potrzebujesz?

Nic dziwnego – wyzwań, których się podejmiemy nie sposób wymienić. Skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź poprzed adres e-mail. Możesz skorzystać także z formularza po prawej stronie, a to my odezwiemy się do Ciebie i ustalimy szczegóły dbając o to, by i Twoja firma mogła skorzystać z naszej szerokiej oferty.

Projektowaniem graficznym dla naszych klientów zajmuje się nasz partner – LBC studio.

Portfolio Exulto

Następne...