Responsive Webdesign

Responsive webdesign to projektowanie stron internetowych w taki sposób, aby oglądanie tego samego adresu wyglądało optymalnie zarówno na komputerach stacjonarnych, tabletach i urządzeniach mobilnych (takich jak iPhone / Android).

Projektowanie stron internetowych w sposób responsywny pozwala nie tylko w łatwy sposób obsługiwać stronę, ale także daje możliwości szybkiego kontaktu i zdobycia w sposób mobilny nowego klienta.

Nie ważne czy prowadzimy małą firmę, czy dużą. Jeśli posiadamy telefoniczną obsługę klienta to za pomocą 2 akcji jesteśmy w stanie wywołać sprzedaż za pośrednictwem naszej strony www. Prowadzisz zakład taksówkarski, zakład pogrzebowy lub fryzjerski? Responsywna strona internetowa pozwoli Ci z pewnością zdobyć nowych klientów. Prowadzisz większą firmę? Informacje jakie zamieszczasz na swojej stronie www mogą być od razu dostępne dla zainteresowanych klientów, nowych pracowników, partnerów biznesowych.

Dziś wszyscy korzystamy z narzędzi mobilnych – twoja firma dzięki responsywnej stronie internetowej może stać się dostępna niemalże dla każdego w dodatku o wiele taniej.

Współpracując z Exulto klient może otrzymać stronę z dowolną ilością tzw. poziomów responsywności. Jest to ilość projektów dla konkretnej strony w konkretnych rozmiarach. Dobrze, jeśli strona na tablecie wygląda inaczej niż na monitorze i na telefonie – jednocześnie zachowując wszystkie standardy projektu.

Wykorzystaj responsywność i stań się konkurencyjny także mobilnie!

Responsywne aplikacje internetowe

Portfolio Exulto

Następne...