Programowanie aplikacji internetowych

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Programowaniem aplikacji internetowych zajmujemy się od wielu lat, tworzymy zgrany zespół programistów specjalizujących się w różnych dziedzinach. Nasza agencja interaktywna nie bez powodu zwie się software house’m. Jesteśmy specjalistami w cięciu stron w HTML5 i CSS3, twórcami z pasją tworzącymi skrypty jQuery i javascript, a także geekowskimi backendowcami tworzącymi w PHPie.

Jeśli potrzebujesz silnego zespołu programistów, tworzącego aplikacje internetowe skorzystaj z naszych możliwości. Nowoczesne technologie pomagają nam w osiąganiu celów zarówno marketingowych jak i technicznych dla naszych klientów.

Aby przygotować skuteczną aplikację internetową potrzebny jest cel – który dana aplikacja powinna realizować. Począwszy od planów, strategii rozwiązania i pierwszych projektów strony www dobieramy odpowiednią strategię działania.

Po opracowaniu skutecznego sposobu rozwiązania problemu do pracy siadają nasi graficy. Tworzymy stronę internetową, a w zasadzie jej projekt. Plik PSD trafia następnie do kodera który za pomocą języków skryptowych HTML5 i CSS3 zamienia się w stronę www. Proces przygotowania takiego szablonu może trwać od 2 do 3 tygodni.

Szablon strony internetowej, nie daje nam co prawda narzędzia w pełni gotowego do pracy, ale mamy w garści schemat, który możemy osadzić podstawową treścią, tworząc przynajmniej podstawową makietę tego jak faktycznie może funkcjonować aplikacja. Jest to punkt wyjścia dla programistów backendowych. Wiedząc jakie dokładnie cele programiści mają do zrealizowania, są w stanie zrealizować je szybko i skutecznie. Ciężko tu mówić ilości czasu jaki na taką pracę trzeba poświęcić. Często zdarza się że zajmuje to od tygodnia do nawet kilku miesięcy.

Po wykonaniu prac przez programistów PHP pierwsza wersja aplikacji jest gotowa. Testujemy ją i poprawiamy często już podczas funkcjonowania serwisu, wiedząc jakie są zachowania użytkowników wiemy co trzeba zmienić czy to w grafice czy to w działaniu serwisu aby osiągnąć cele.

Nasi klienci, dzięki stworzonym przez nas narzędziom często rozwiązują swoje problemy, a także budują nowoczesny wizerunek. Możemy zmierzyć, zbadać i wiedzieć wiele o zachowaniach użytkowników, budować z nimi lepsze relacje i lepiej do nich docierać. Technologie internetowe to przyszłość, w którą warto zainwestować. Zobacz co do tej pory zrobiliśmy dla naszych klientów.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

Opowiedz nam o swojej aplikacji, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

Wypełniam brief!


Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x