Rekrutacja za pomocą aplikacji internetowej.

Czy wiesz jak wiele czasu straciłeś do tej pory?

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Przeprowadzasz rekrutacje w swojej firmie? Planujesz zatrudnienie i poszukujesz coraz to nowych pracowników? Każdemu zadajesz te same pytania, sprawdzając czy nadaje się na dane stanowisko, czy będzie dobrym pracownikiem i czy warto w niego zainwestować? W jaki sposób zarządzasz danymi kandydatów, jak je sprawdzasz? Często zabiera to wiele czasu i ciężko znaleźć najlepsze narzędzia które mogły by być odpowiednie, prawda?

Nie prawda, jeśli tylko stworzysz aplikację dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb! Pomyśl o tym że dzisiejsza technologia bez najmniejszych problemów może pomóc Ci w optymalizacji i poprawianiu swojego wizerunku. Dziś wiele się mówi o personell brandingu, a ty sam dobrze wiesz że jeśli nie jesteś interesujący dla kandydatów, CV wyślą do Ciebie tylko Ci najmniej pożądani kandydaci.

Jak więc eliminować te problemy? To dziś bardzo proste w Exulto zajmujemy się tworzeniem aplikacji internetowych, szytych na miarę. Możemy dla Ciebie stworzyć mądrzejszy kwestionariusz rekrutacyjny, który już na początku da do rozwiązania kandydatowi test wiedzy jakiej wymagasz i określony czas na jego rozwiązanie. Takie, bardzo proste rozwiązanie sprawi że otrzymasz o połowę CV mniej, ponieważ napiszą do Ciebie osoby tylko te, którym po pierwsze zależy na pracy, a więc wypełnią test, a także mają potrzebną wiedzę.

Aplikacje internetowe mogą też z wielką łatwością służyć do analizy danych – podczas rekrutacji możesz ustalić ważne współczynniki rekrutacji, nie musisz zastanawiać się i ich obliczać, możesz skorzystać z zaprojektowanych razem z nami aplikacji internetowych, które pozwolą Ci podjąć w tak ważnym momencie jedynie racjonalne decyzje.

Skontaktuj się z nami, a nasza firma stworzy dla Ciebie niezwykle skuteczne narzędzia, które nie tylko ułatwią Ci pracę, ale także skrócą pracę Twoich rekruterów, dzięki czemu ich praca będzie nie tylko skuteczniejsza, ale i tańsza.

Skontaktuj się z nami, w Exulto pierwsza godzina konsultacji jest zupełnie darmowa. Możesz więc sprawdzić swój pomysł i po prostu skutecznie go wdrożyć.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x