Projektowanie i planowanie aplikacji.

O User Experience kilka słów.

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Źle zaprojektowana i nie przemyślana strona internetowa jest dokładnie tyle warta co kiepska darmowa strona internetowa. Jeśli chcesz osiągnąć sukces dobrze jest wybrać firmę która sprosta Twoim wymaganiom, ale nie często to nie wystarczy.

Nasi klienci często żądają niemożliwego. Szybko stworzona aplikacja, na wczoraj jest oczywiście możliwa, ale jeśli chcemy osiągnąć wyznaczone sobie cele, bez przygotowania jest to często nie możliwe.

Nasza agencja interaktywna proponuje klientom nie tylko zaprogramowanie aplikacji internetowej, nie tylko projektowanie stron www ale pełne wdrożenie i planowanie działań w internecie. Wielu z naszych klientów narzeka często na kłopotliwy i długi brief. Niestety to bardzo ważny element współpracy z każdą agencją – chcemy stworzyć dla państwa najlepsze możliwe rozwiązanie i spełnić Państwa oczekiwania.

Jeśli klient może sobie na to pozwolić proponujemy mu stworzenie makiety projektu. Makieta (znana też jako projekt UX, czy wireframe) projektowana jest przez specjalistów ds. User eXperience. Dzieki ich pracy możemy ustalić i stworzyć tak zwany flow projektu. Wiemy w jaki sposób klient może poruszać się po stronie www.

Stworzenie dobrego projektu UX nie jest łatwe, często zabiera tyle czasu co stworzenie „ładnej grafiki”. Dobrze przemyślana architektura informacji pozwala nam jednak uniknąć problemów związanych z nie skuteczną stroną. Strony bez projektów UX często wyglądają jak zwykłe tanie strony internetowe, mimo że kosztować mogły koszmarne pieniądze.

Jak powiadał David Ogilvy – lepiej wydać milion złotych na reklamę która przyniesie milion jeden złotych zysku, niż sto złotych które nie przyniesie nam żadnego klienta.

Zainwestuj w dobry projekt UX – warto ustalić flow i działanie projektu jeszcze przed jego wdrożeniem, zaoszczędzi to wiele nie potrzebnych kosztów.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x