Bezpłatne konsultacje dla startupów

Dowiedz się, jak zbudować aplikację, która odniesie sukces!

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Doskonale zdajemy sobie sprawę z Tego że wybór właściwej firmy do realizacji Twojego pomysłu to dopiero początek, w porównaniu do pracy jaką musisz wykonać, chcąc odnieść sukces!

Na początku i na końcu drogi, służymy Ci naszą pomocą, oferując bezpłatną godzinę konsultacji online.

Podczas spotkania opowiemy Ci w jaki sposób pracujemy i w jaki sposób możemy Ci pomóc. Przedstawimy pomysły rozwiązania Twoich problemów i opowiemy o ludziach, którzy mogą je rozwiązać. Zastanowimy się wspólnie nad rentownością Twojego pomysłu i nad etapami jego realizacji. Stworzymy koncepcję wykonania Twojego projektu z najmniejszym możliwym ryzykiem.

Niezależnie od tego czy chcesz stworzyć aplikację mobliną, internetową, lub jeszcze inną, znajdziemy drogę którą należy podążać by odnieść sukces.

To spotkanie nie zobowiązuje Ciebie do niczego. Jeśli nasze pomysły Ci się spodobają, liczymy na to że wykorzystasz je w swoim biznesie, tworząc coś niesamowitego. Po naszej rozmowie, na Twoje życzenie możemy także stworzyć specyfikację techniczną, dzięki której wyraźnie zobaczysz strukturę kosztów, czas potrzebny na wykonanie każdej części projektu i realne wyniki jego realizacji. Co więcej, jeśli zależy Ci na ochronie Twojej innowacji, przed rozmową możemy podpisać z Tobą NDA (Umową o zachowaniu poufności).

Pamiętaj, jeśli będziesz potrzebował większej ilości czasu, czy też spotkania twarzą w twarz, oferujemy consulting IT, dzięki któremu będziesz mógł ocenić swój projekt i zastanowić się razem z nami nad przeszkodami jakich trzeba unikać.

Zaufaj nam, zyskując silnego partnera biznesowego jakim jest Exulto!

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

Opowiedz nam o swojej aplikacji, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

Wypełniam brief!


Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x