Facebook na stronie

Dodanie wklejki facebooka na stronę internetową to żaden problem – robimy takie operacje totalnie za darmo – wystarczy że wyślesz emailem link do swojej strony oraz link do facebooka.

Umieszczenie wklejki facebooka na stronie pozwoli Ci pozyskać dodatkowych fanów, osoby które będą uczestniczyły nie tylko w życiu Twojego profilu facebookowego, ale przede wszystkim będą mogły powrócić do Ciebie i wykonać pożądaną przez Ciebie akcję.

Facebook jest obecnie jedną z najczęściej odwiedzanych stron internetowych na świecie, jego możliwości marketingowe można wykorzystać zarówno za darmo, jak i za drobną opłatą – promując swoją stronę. Doradzamy i pomagamy w podjęciu odpowiedniej akcji sprzedażowej. Wykorzystaj możliwości jakie drzemią w social media i umieść facebooka na swojej stronie.

Za pomocą tego formularza wygenerujemy Twój facebook’owy kod który zostanie natychmiast wysłany na Twój adres emailowy.

Facebook Badges pozwala także na dodanie zdjęcia, wizytówki i innych elementów facebookowych na Twoją stronę. Możesz dodać wyłącznie przycisk lubię to, wizytówkę profilu, ale także nowości i przyciski rekomendacji.

Link do facebooka (wymagane)

Twoja strona www (wymagane)

Twój adres email (wymagane)

Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x