Internet Software House

Projektowanie aplikacji internetowych. Jak to robimy?

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Nasza firma od wielu lat tworzy aplikacje internetowe, a także mobilne. Nasz zespół składa się z doświadczonych osób, które nie są zwykłymi klepaczami kodu. Dbamy o jakość naszych projektów i o to by nie tylko działały, ale by działały optymalnie.

W Exulto koncentrujemy się nie tylko na tworzeniu oprogramowania, ale na jego odpowiednim zaprojektowaniu. Dobry kod, to podstawa, ale najważniejszy jest użytkownik i jego doświadcznie. User Expirience – to termin dobrze nam znany, wiemy w jaki sposób tworzyć aplikacje które sprawiają że na twarzach naszych klientów pojawia się uśmiech.

Tworzenie aplikacji internetowych nie jest łatwym zadaniem, ale nasz Internet Software House tworzy je w pełni przemyślany sposób, co nie pozwala nam na popełnianie błędów. Jak to robimy?

Na początek pojawia się nasz klient – nie ważne, czy ma worek złota czy nie, zawsze jest obsługiwany na najwyższym poziomie i zawsze dostaje odpowiednią do naszej pracy cenę. Pierwszym etapem który robimy jest wywiad z nim – zwykle jest to osobiste spotkanie, ale w przypadku mniejszych projektach, odbywa się ono telefonicznie, bądź przez skype.

Gdy poznamy już cele, czas na stworzenie prototypu. W celu zaoszczędzenia czasu i pieniędzy naszych klientów, tworzymy mockupy z naszymi UX designerami. To oni projektują to, jak nasza aplikacja będzie ostatecznie odebrana. To oni pracują nad jej użytecznością. Dzięki przygotowanymi przez nas wireframe’ami przekazujemy grafiką i frontendowcą jasne zadanie.

Graficy i programiści HTML / CSS / JavaScript (frontend) tworzą projekt, nie działającej jeszcze aplikacji internetowej. Klient, przed realnym zaprogramowaniem systemu będzie mógł poprawić działanie realnej aplikacji.

Kolejnym etapem jest jej zaprogramowanie przez doświadczonych programistów. Dzięki stosowaniu zoptymalizowanego kodu i wykorzystywaniu wzorców projektowych tworzymy świetne aplikacje – na światowym poziomie.

Ostatecznie aplikacja jest testowana, poprawiana i trafia do klienta.

Pełen profesjonalizm wykonywanych przez nas działań sprawia że możemy więcej – sprawdź nas i bezpłatną godzinę konsultacji dla startupów. Zapraszamy 🙂

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x