Kim jesteśmy?

Zespół developerski, gotowy do akcji!

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Marcin Lenkowski

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

Założyciel i pomysłodawca Exulto, agencji software house którą tworzy od 2008 roku. Przed erą Exulto pracował jako freelancer dla różnych firm, zarówno polskich jak i zagranicznych. Backend i frontend developer. Studiował zarządzanie, choć już od gimnazjum rozwijał swoje umiejętności programistyczne. Programista pasjonat, zainteresowany również marketingiem, strategiami zarządzania jakością oraz metodologią Lean Startup. Zawsze chętny nie tylko do programowania, ale również do pomocy w dopracowaniu strategii biznesowej. Bloger marketingowy, tworzący treści na blogu Exulto oraz na prywatnym blogu Lenkowski.net.

Radosław Olejniczak

Zamiana projektu graficznego w funkcjonalną stronę to dla niego bułka z masłem. Cały czas pogłębia swoją wiedzę na temat frontendu, wykorzystując nowe frameworki i technologie w swoich projektach. Od niedawna zajmuje się również rozwijaniem swoich umiejętności backendowych. Radek jest silnym wsparciem frontendowym dla każdego projektu realizowanego przez Exulto.

Wybraniec... czyli Ty?

Szukasz nowych wyzwań, jesteś developerem i chciałbyś dołączyć do doświadczonego zespołu realizującego tak polskie jak i zagraniczne projekty?

Dołącz do Exulto!

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x