ArtikGroup

Case study roku współpracy

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Już od ponad roku Exulto pracuje dla firmy ArtikGroup, tworząc takie aplikacje jak ArtikCalculator, ArtikPrez czy ArtikShopper, rozwiązania dedykowane głównie gastronomii.

Dla kogo pracowaliśmy.

Grupa Artik powstała w oparciu o duże doświadczenia zawodowe osób biorących udział w procesie produkcji artykułów spożywczych oraz dostrzeganych przez te osoby, pojawiających się problemów, które pogarszają wyniki finansowe firm. W związku z ciągłymi zmianami, oraz udoskonalaniem procesów produkcji, a z drugiej strony słabym dostępem do wykwalifikowanej kadry pracowniczej, wyszliśmy naprzeciw tym trudnościom, by maksymalnie ułatwić zarządzanie przedsiębiorcom.

 

 

Od pomysłu do sukcesu.

Współpraca rozpoczęła się w styczniu 2016 roku i z prostego pomysłu, na aplikację generującą etykiety produktowe, stała się dużym, międzynarodowym biznesem, aktywnie wspierającym branżę gastronomiczną.

Do tej pory współpraca z ArtikGroup to ponad 1000 godzin połączonej pracy developerów i designerów, oraz trzy z sukcesem sprzedawane aplikacje.

Skuteczne rozwiązania dla gastronomii.

ArtikCalculator pozwalająca z łatwością przeliczyć wartości odżywcze i energetyczne a także zawartości witamin, składników mineralnych i referencyjne wartości spożycia. Aplikacja ma wbudowane narzędzia do natychmiastowego generowania etykiet, kart produktowych, a także zarządzania recepturami. Jest również stale rozwijana, a do jej możliwości dochodzą takie moduły jak CostFood – umożliwiający przejrzystą kontrolę kosztów produkcji żywności oraz integrację z ArtikShopperem.

ArtikShopper, oraz ArtikPrez to dwie aplikacje dedykowane na tablety z systemem Android, pozwalające na prezentację produktów w sklepach, na sprzedawanych przez ArtikShopper tabletach. Dzięki integracji z kalkulatorem, w łatwy sposób można importować i eksportować produkty do bazy oraz dbać o ich ekspozycję.

Zwinna współpraca prowadząca do sukcesu.

Dzięki zastosowaniu metodologii scrum, klient na bieżąco może decydować o interesujących go funkcjonalnościach, które chce rozwijać i kierunku prac. Dzięki temu w ciągu 12 miesięcy udało się stworzyć aż 3 działające aplikacje, zdobyć klientów i stale rozwijać narzędzia.

Jeśli ty Też chcesz stworzyć zaawansowaną aplikację, dobrze trafiłeś – nasi programiści i graficy są do Twojej dyspozycji!

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x