ArtNoch

Identyfikacja wizualna i strona internetowa

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Firma która chce tworzyć i sprzedawać piękne rzeczy dla domu, musi mieć piękną markę. Zobacz jak z pomysłu, powstaje identyfikacja wizualna, wizytówki i strona www.

Dla kogo pracowaliśmy.

Marka ArtNoch powstała z pasji i zamiłowania do otaczania się pięknem wnętrz, w których przebywamy i żyjemy na co dzień. Misją firmy jest dostarczenie klientom dobrych produktów o wyrafinowanym wzornictwie dopasowanym do wnętrz klasycznych, jak i wskroś nowoczesnych. Panele 3D firmy ArtNoch tworzone są z naturalnych kruszyw – gipsu i cementu – dzięki czemu są w pełni przyjazne dla ludzi i środowiska naturalnego.

 

By stworzyć identyfikację wizualną ArtNoch:

Szukaliśmy inspiracji w sklepach designerskich – wszystkie charakteryzują się bardzo prostym sygnetem w logo. Wzięliśmy to oczywiście pod uwagę. Klient również chciał otrzymać logo o minimalistycznym, acz wyraźnym charakterze.

Wykorzystaliśmy proste bryły, jakimi są prostokąty – sygnet układa się w znak, z którego odczytamy zarówno literę “A”, jak i “N”. To taki mały ukłon w stronę nazwy sklepu. Całość sygnetu, złożona z równoległych prostokątów, delikatnie sugeruje także designerski charakter działalności.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

Identyfikacja wizualna, to podstawa część profesjonalnej marki.

Dzięki dobrze zaprojektowanej identyfikacji wizualnej, Twoja marka może zostać w głowie klienta na zawsze. Kolor, krój pisma, odpowiedni znak, w projektowani logotypów szczegóły mają największe znaczenie. Logo, to jednak nie wszystko. Twój wizerunek bazuje również na innych narzędziach pomocniczych, które dla klienta często są równie ważne, jak sama Twoja oferta. Napisz do nas, a zbudujemy razem silną markę, którą na zawsze pokochają Twoi klienci.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x