Centrum Funduszy UE

Strona www i identyfikacja wizualna

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Stworzenie marki, od strategii internetowej, przez logotyp, wizytówki aż po stronę www. Wszystko czego trzeba by odnieść wizualny sukces w sektorze usługowym.

Dla kogo pracowaliśmy.

Firma doradza, opracowuje analizy, strategie, plany (w tym Lokalne Strategie Rozwoju dla Lokalnych Grup Działania bądź Lokalnych Grup Rybackich; Plany Gospodarki Niskoemisyjnej), studia wykonalności, biznes plany, oceny oddziaływania na środowisko, wnioski o dotacje i dopłaty bezpośrednie dla rolników, etc.

Zajmuje się zarządzaniem projektami, które otrzymały dofinansowanie, a także ich rozliczaniem oraz zadaniami związanymi ze sprawozdawczością i ewaluacją z realizacji projektów.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

Identyfikacja wizualna, to podstawa część profesjonalnej marki.

Dzięki dobrze zaprojektowanej identyfikacji wizualnej, Twoja marka może zostać w głowie klienta na zawsze. Kolor, krój pisma, odpowiedni znak, w projektowani logotypów szczegóły mają największe znaczenie. Logo, to jednak nie wszystko. Twój wizerunek bazuje również na innych narzędziach pomocniczych, które dla klienta często są równie ważne, jak sama Twoja oferta. Napisz do nas, a zbudujemy razem silną markę, którą na zawsze pokochają Twoi klienci.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x