Samsung EHS

Dla firmy Neoklima

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

By stworzyć naprawdę skuteczną sprzedażowo stronę internetową, na celu trzeba skoncentrować się już od samego początku. Końcowe efekty, powiedzą same za siebie.

Dla kogo pracowaliśmy.

Neoklima jest autoryzowanym dystrybutorem pomp ciepła Samsung EHS. To jedyna firma w południowej Polsce zapewniająca dostępność pomp ciepła Samsung EHS prosto z magazynu w Krakowie. Swoim klientom zapewnia nowoczesne i energooszczędne ogrzewanie za pomocą technologii Samsung Eco Heating System.

 

Aplikacja internetowa – kalkulator kosztów ciepła.

Jak pokazać klientom, że Twoja oferta jest najlepsza na rynku? To proste, jeśli pokażesz im konkretne rozwiązania, jakie im oferujesz. Samsung EHS tworzy pompy ciepła, które zapewniają znaczące zmniejszenie kosztów ocieplania. Żeby to pokazać, stworzyliśmy specjalny kalkulator, dzięki któremu klient może z łatwością policzyć koszty poszczególnych rozwiązań.

Konfiguratory ofert, kalkulatory, czy możliwość porównania konkretnych ofert to tylko parę pomysłów, jakie możesz wdrożyć na swojej stronie, by pokazać klientom, że Twoja oferta jest najlepsza. Skorzystaj z tego, a przygotujemy aplikację dostosowaną do Twoich potrzeb.

Precyzyjnie postawione cele to podstawa.

Mnóstwo firm wydaje ogromne środki na promocję w internecie, ale często ich działania są po prostu nieskuteczne. Użytkownicy którzy wchodzą na stronę, a następnie od razu z niej wychodzą, a to najzwyczajniej w świecie wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Aby tego uniknąć należy ściśle zaplanować strategię internetową, oraz narzędzia jakie wykorzystamy w jej realizacji.

Tak też było w przypadku strony Samsung EHS. Zwiększenie sprzedaży, większa interakcja z użytkownikami, poprzez zostawienie danych oraz budowanie ich świadomości dotyczącej oszczędności energii to podstawowe założenia nowej strony.

Dzięki temu ilość zapytań ofertowych wzrosła o ponad połowę, a na stronie pojawiły się wartościowe treści i moduły.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

Twoja strona internetowa może sprzedawać więcej produktów!

Dzięki dopasowanej do strategii klienta strony, przesyłanie ofert i propozycji biznesowych do większych firm, może stać się o wiele prostsze. Twój internetowy wizerunek, jest często dla internetowego klienta o wiele ważniejszy, niż rozmiar Twojej firmy. Jeśli i ty chcesz budować profesjonalny wizerunek, koniecznie zainwestuj w profesjonalną stronę www.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x