Kodowanie stron w HTML5 i CSS3

Frontend development - cięcie i kodowanie stron

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Witaj wśród mistrzów Zen kodu źródłowego. Nasza agencja interaktywna specjalizuje się w kodowaniu HTML. Wiemy że dobrze napisany frontend to podstawa dobrze funkcjonującej strony. Zajmujemy się tworzeniem w pełni zoptymalizowanego kodu HTML który pozwala nie tylko otrzymać w pełni odwzorowaną grafikę, jaką zaprojektuje grafik, ale także zdobyć pierwsze miejsca w Google. Dobrze napisany kod oznacza brak problemów z wolno ładującymi się stronami www, mimo ładnej grafiki wieloelementowej strona może być optymalna.

Google od wielu lat mierzy też ilość kodu w stosunku do ilości treści. Co to dokładnie oznacza? Jeśli kod będzie miał nie wiele linijek, a treści będzie więcej, google potraktuje tekst jako wartościowy, jeśli do tego będzie to tekst autorski – to osiągnięcie wysokich pozycji w SEO nie będzie żadnym problemem!

W Exulto strony internetowe pisane są w najnowszych standardach wyznaczonych przez World Wide Web Consorcium (W3C), oznacza to że strony pisane przez nas są zgodne ze wszystkimi standardami, google też zwraca na to uwagę więc warto zadbać o to żeby kod był odpowiednio optymalny.

Jeśli prowadzisz projekt swojej strony internetowej samotnie, lub jesteś grafikiem szukającym dobrego zespołu koderów, skorzystaj z naszych usług. Pomagamy nie tylko w kodowaniu stron w HTML5, ale także w podpinaniu go pod wordpress’a z pełnymi możliwościami edycyjnymi całej grafiki.

Kodujemy też strony responsywne. Są to strony które zmieniają się mimo tego samego kodu źródłowego względem urządzenia. Dziś wiele osób wykorzystuje urządzenia mobilne. Nie trzeba od razu pisać aplikacji na iPhone aby strona, czy sklep była zoptymalizowana. Strony responsywne wykorzystujące CSS media query to bardzo dobre rozwiązanie które wykorzystywane jest przez największe firmy na świecie. Koszt wdrożenia strony responsywnej nie jest duży, warto więc skorzystać z nowoczesnych rozwiązań i dotrzeć do mobilnych.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x