Wymiana treści reklamowych

Promowanie swojej strony internetowej często bywa trudne. Trzeba mieć na to wysoki budżet i określony plan. W Exulto pomagamy minimalizować koszty, skutecznymi metodami jest właściwe i skuteczne zaprojektowanie strony www, ale sam nośnik należy wypromować. Skutecznymi narzędziami są zwykle google AdWords i pozycjonowanie, to bardzo dobra metoda wymiany treści, ale niestety bywa droga.

Do najbardziej podstawowych narzędzi pozycjonera należy zaplecze, jednak takie jest stosunkowo kosztowne w utrzymaniu. Samo zajęcie pierwszej frazy w google wymaga czasu, a AdWords w ujęciu miesięcznym może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Z kolei Katalog stron – nadużywany, powoduje bany w google.

Mamy więc dla Ciebie pewien pomysł. Posiadasz stronę www? Sprzedajesz coś określonego? A może prowadzisz bloga? Reklamy na stronach internetowych można łatwo zdobyć za pomocą takich systemów jak AdSense, czy AdTaily – ale jest coś jeszcze – po prostu treść. To ona jest najskuteczniejsza.

Zakładamy sytuację w której właściciel pracowni krawieckiej chciałby zareklamować swój zakład. Ma on określony segment klientów – mają oni określone preferencje, wiek – to on sam, najlepiej wie do kogo konkretnie chce dojść. Producent słuchawek dla nastolatków także ma określony segment klientów, jeśli oboje zgodzą się że grupa jest ta sama – wystarczy jedna strona z treścią. Rekomendacja nic nie kosztuje, a automatycznie zwiększa popularność obu stron, dodatkowo promuje je także w google i to w sposób najlepszy – najbardziej naturalny!

Skorzystaj z możliwości wymiany treści a Exulto znajdzie dla Ciebie partnerów którzy mogą pomóc Ci w promocji twojej strony. Nasz pomysł dopiero się tworzy, w dalszych fazach mamy zamiar stworzyć świetną i łatwą w obsłudze platformę wymiany treści, nie tylko stron, ale także platform społecznościowych. Masowa wymiana linków w erze social media przestała być skuteczna. Wymiana treści na facebooku, promowane posty, gościnne wpisy na blogu to rozwiązanie na miarę dzisiejszych czasów.

Wiele fanpage’y przypomina nam że potencjał drzemiący w social mediach to najlepsze narzędzie reklamowe dzisiejszych czasów. Wymiana treści reklamowych to nisko budżetowa forma promocji twoich produktów, usług i marki.

Jeśli szukasz partnerów i jesteś gotowy wymieniać się treścią na swojej stronie, napisz do nas na wymianareklam@exulto.pl, zupełnie za darmo prześlemy Ci adresy kontaktowe stron i kontakt do ich właścicieli (mających podobny zasięg do Twojego).

Jedynym wymogiem jest zgoda na dalsze przesłanie informacji o swojej stronie i swojego adresu emailowego a także przesłanie raportu google Analytics. Razem z Exulto stworzysz świetną kampanię która zaoszczędzi Ci kosztów i dotrze do twoich nowych klientów. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci ustalić w jaki sposób uzyskać możliwie najniższym kosztem wiele nowych, wartościowych treści reklamowych.

Wymogi zgłoszenia strony

Wysłanie maila na adres wymianareklam@exulto.pl o treści

Proszę o dodanie mojej strony i adresu emailowego do bazy stron wymiany treści reklamowych Exulto.

<załącznik pdf>

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji wymiany treści reklamowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Załącznikiem PDF jest raport pobrany za pośrednictwem google analitycs (inne raporty / screeny będą odrzucane). Aby pobrać PDF z raportem należy zalogować się na swoje konto google adwords i kliknąć “Wyślij e-mail”.

Zrzut ekranu 2014-01-12 o 17.31.49 Zrzut ekranu 2014-01-12 o 17.31.56

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x