Projektowanie stron i aplikacji internetowych

W Exulto projektowanie to rytuał. Tworzymy design na najwyższym poziomie. Nasze zespoły uznanych grafików tworzą projekty stron www które zapierają dech w piersiach. Ale nie o ładną grafikę tu chodzi. Najważniejsze jest przemyślenie projektu, zbadanie potrzeb i preferencji użytkowników, stworzenie planu zgodnego z zasadami User Expierience które ostatecznie przekładać się będą na świetną grafikę.

Dobrze wyglądająca strona internetowa to podstawa wizerunku w internecie. Aby odnieść sukces warto zainwestować odpowiednią sumę która zwróci się z nawiązką. Użytkownicy którym spodoba się wygląd strony pozostaną na niej, a to może spowodować że ilość twoich klientów stale będzie się powiększać.

Dobrze zaprojektowana strona to podstawa sukcesu Twojej firmy w internecie.

Responsive Webdesign

Chcesz żeby Twoja strona była dostępna na iPhone lub telefon z Androidem? Responsive webdesign to projektowanie stron internetowych w taki sposób, aby wyglądały dobrze nie tylko na monitorze komputera, ale także na urządzaniach mobilnych.

Współpracując z Exulto klient na życzenie może otrzymać stronę z dowolną ilością tzw. poziomów responsywności. Jest to ilość projektów dla konkretnej strony w konkretnych rozmiarach. Dobrze, jeśli strona na tablecie wygląda inaczej niż na monitorze i na telefonie – jednocześnie zachowując wszystkie standardy projektu.

Projektowaniem grafiki dla naszych klientów zajmuje się nasz partner – LBC studio.

Portfolio Exulto

Następne...