Usługi programistyczne

Dla agencji reklamowych, software house i klientów indywidualnych

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Jesteśmy grupą programistów z Torunia, specjalizującą się w tworzeniu aplikacji internetowych.
Pracujemy na popularnych systemach i technologiach, takich jak Laravel, WordPress, Woocommerce, AngularJS, jQuery.
Programujemy w PHP 7, JavaScript, kodujemy w HTML5 i CSS3.

Jeśli poszukujesz zewnętrznego zespołu, który szybko i efektywnie można podłączyć do Twojej firmy, jesteśmy do Twoich usług. Nasze działania oferujemy na zasadzie realizacji kompletnych projektów programistycznych, pomocy programistycznej w określonych wypadkach jak i stałego outsourcingu godzinowego programistów.

Naszą ofertę kierujemy do firm, klientów indywidualnych, jak i do agencji reklamowych, digital marketingowych i software house’ów. W przypadku outsourcingu, na Twoje życzenie możemy pracować jako Twoja firma (white-label) z podpisaniem umowy o braku konkurencji, czy zachowaniu poufności. Jeśli potrzebujesz dodatkowych zasobów webdeveloperskich – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Niezależnie od rozmiaru Twoich potrzeb, możemy Ci zaproponować odpowiednie rozwiązanie, z ceną podaną na podstawie wyceny godzinowej, lub projektowej.

Jeśli potrzebujesz zorganizowanego zespołu programistów, gotowego do pracy od zaraz oferta Exulto dla B2B jest dla Ciebie, oto co możemy Ci zaoferować:

Aplikacje internetowe w LaravelAplikacje internetowe w WordPressProgramista Angular JSProgramista jQuery

Aplikacje internetowe w PHP image/svg+xmlAplikacje internetowe

Programista WordPress

Potrzebujesz zespołu do zaprogramowania strony w oparciu o system WordPress? Zajmujemy się programowaniem kompletnych platform, takich jak np. https://wschodpracuje.pl, osobnych pluginów do WordPress, programowaniem API na podstawie gotowych wordpressowych platform, wdrażaniem sklepów opartych o WordPress’a (WooCommerce).

Programista WooCommerce

Programujemy sklepy w oparciu o WooCommerce, zarówno od podstaw, jak i w oparciu o istniejące już strony klientów. Pomagamy w technicznej optymalizacji sprzedaży, doradzamy gotowe narzędzia i programowanie nowych, autorskich rozwiązań zwiększających efektywność.

Programista Laravel

Nasz zespół programistów tworzy autorskie oprogramowanie z wykorzystaniem frameworka Laravel 5.* oraz 4.*. Jeśli szukasz dodatkowych zasobów programistycznych, lub chcesz stworzyć kompletnie autorskie oprogramowanie dla swojego klienta, możemy wziąć na siebie pełnię obowiązków programistycznych i rozwojowych.

Programista AngularJS, Vue

Szukasz programistów JavaScript do projektów opartych o Angulara lub VueJS? Jesteśmy do Twojej dyspozycji, mając na koncie już bardzo dużą ilość wdrożonych w ramach AngularJS projektów. Niezależnie czy potrzebujesz wielkiego narzędzia komunikującego się z Twoim API, czy małej aplikacji do umieszczenia na istniejącej stronie.

Programista Cordova / Phonegap

Poszukujesz programisty do stworzenia aplikacji mobilnej na iOS lub Androida? Tworzymy aplikacje wykorzystując technologie hybrydowe (webowe) umożliwiające tworzenie oprogramowania na wszystkie najważniejsze platformy, w szczególności firm Apple i Google. Oprogramowanie webowe jest tańsze w utrzymaniu i tak samo efektywne – wykorzystaj to!

Rozwiązania niestandardowe

Masz pomysł na połączenie ze sobą nietypowych technologii i szukasz wsparcia? Nie wiesz co ciekawego można zaoferować klientowi? Doradzimy Ci rozwiązania i technologie, jakie efektywnie możesz wykorzystać w swoim biznesie! Wystarczy że się z nami skontaktujesz.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x