Aplikacja Internetowa i mobilna

Brief projektowy

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Szanowny kliencie, ten dokument ma na celu zbadanie Twoich potrzeb. Prosimy abyś podał nam dokładne odpowiedzi, gdyż tylko dzięki nim będziemy wiedzieli jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najwłaściwsze i najefektywniejsze.

Po wypełnieniu briefu, proponujemy godzinę bezpłatnych konsultacji, które pozwolą wyklarować wizję Twojego projektu. Wszystkie te pomysły, niezależnie od tego czy skorzystasz z naszych usług, czy nie, będziesz mógł wdrożyć w swojej firmie. Exulto w języku portugalskim to triumf i radość. Chcemy żeby Twoja firma triumfowała i cieszyła klientów, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. W każdym momencie możesz wysłać do nas ten dokument, a także napisać i zadzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

Metryczka

Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celach przedstawienia naszej oferty.Cele i funkcje aplikacji

W jakim celu i w jakich okolicznościach będzie wykorzystywana aplikacja? Jakie konkretnie korzyści ma odnieść użytkownik, który będzie z niej korzystał? Proszę wypisać wszystkie funkcje jakie ma spełniać aplikacja i krótko je opisać.

Integracja z istniejącymi rozwiązaniami

Czy istnieją jakieś gotowe rozwiązania, technologie lub narzędzia które chcieliby Państwo wykorzystać w swojej aplikacji? Czy aplikacja ma się komunikować z zewnętrznym API / bazami danych lub innymi zewnętrznymi zasobami, jeśli tak to jakimi?

Grupa docelowa

Do kogo dokładnie chcesz dotrzeć? Czy aplikacja obejmuje więcej niż jedną grupę docelową? W jakim wieku jest użytkownik Twojej aplikacji, jakie są jego cechy demograficzne? Co ma do zrobienia, jakie są jego bolączki i jakie konkretnie korzyści da mu aplikacja?

Konkurencja

Czy w stosunku do Twojego projektu występuje jakaś konkurencja? Jeśli tak to jaka? Czy są jakieś szczególne funkcjonalności, występujące u niej, które chciałbyś wdrożyć u siebie, lub których chciałbyś aby ich nie było? Jeśli tak, podaj adresy ich stron, lub nazwy aplikacji.

Promowanie projektu

W jaki sposób aplikacja będzie promowana? Jakie kanały będą wykorzystywane w promocji i jaki budżet planuje się przeznaczyć na to działanie? Czy aplikacja ma mieć wbudowane jakieś narzędzia związane z jej promocją?

Założenia wykonawcze

Jaki budżet planujesz przeznaczyć na stworzenie aplikacji? Kiedy planujesz premierę aplikacji? Czy jest jakiś kluczowy termin który nie może zostać przekroczony? Czy i jeśli tak, to w jakim kierunku planowany byłby dalszy (długofalowy) rozwój aplikacji?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x