Programista WordPress

Strony internetowe, aplikacje internetowe i wiele więcej

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

WordPress to najpopularniejszy na świecie system CMS. Używa go już ponad 30% całego internetu! Nie trzeba być jego zwolennikiem, by rozumieć, że jest to potężne narzędzie do tworzenia stron internetowych. Ilość gotowych wtyczek, szablonów i narzędzi jest niezliczona, co doprowadza do tego, że… Jakość stron internetowych na WordPress często jest bardzo niska!

Budowanie strony internetowej w oparciu o WordPress’a, bazując na gotowych rozwiązaniach to jednak nienajlepszy pomysł. Wgrywanie dużej ilości wtyczek z różnych źródeł może powodować ataki hakerskie na naszą stronę internetową. Z kolei źle zakodowany HTML może mocno utrudniać pozycjonowanie strony internetowej.

W Exulto unikamy gotowych rozwiązań. Nasze strony internetowe są na tyle zoptymalizowane, że często wykorzystujemy WordPressa w innych celach. Aplikacje internetowe, portale internetowe czy sklepy na WordPress mogą być skuteczne. W zależności od rozmiaru projektu, wykorzystanie WordPress’a może okazać się dobrym rozwiązaniem do takich projektów jak:

  • Strona internetowa – prosta w obsłudze z możliwością edycji poszczególnych sekcji bez żadnych ograniczeń
  • Portal internetowy – duża strona oparta o wiele mniejszych stron. Wykorzystujemy tu system WordPress Multisite, ten sam, wykorzystywany przez WordPress.com
  • Aplikacja informacyjna – gdy projekt opiera się głównie o wyświetlanie treści możesz rozszerzyć funkcje WordPress’a. W ten sposób na bazie systemu można zbudować zaawansowane aplikacje internetowe.
  • Sklep internetowy – z wykorzystaniem pluginu WooCommerce. System WordPress można bardzo łatwo zamienić w skuteczny sklep internetowy.
  • Strona wielojęzykowa – każdy projekt oparty o WordPress’a w prosty sposób można rozbudować o wersje językowe.
  • API dostarczające treściWordPress pozwala nawet na zaprogramowanie REST API. Jeśli chcesz zbudować aplikację opartą o Twój blog, stronę lub aplikację – nic nie stoi na przeszkodzie!

Wszystko to, można osiągnąć za pomocą WordPress’a, który przecież nie jest frameworkiem programistycznym. Co więcej, narzędzia te, odpowiednio zaprogramowane, będą bezpieczne i nie będą podatne na ataki hakerskie.

Jeśli więc szukasz odpowiedniego zespołu do realizacji projektu – Exulto jest do Twojej dyspozycji.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x