Projektowanie stron i aplikacji internetowych

Responsive Webdesign

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

W Exulto projektowanie to rytuał. Tworzymy design na najwyższym poziomie. Nasze zespoły uznanych grafików tworzą projekty stron www które zapierają dech w piersiach. Ale nie o ładną grafikę tu chodzi. Najważniejsze jest przemyślenie projektu, zbadanie potrzeb i preferencji użytkowników, stworzenie planu zgodnego z zasadami User Expierience które ostatecznie przekładać się będą na świetną grafikę.

Dobrze wyglądająca strona internetowa to podstawa wizerunku w internecie. Aby odnieść sukces warto zainwestować odpowiednią sumę która zwróci się z nawiązką. Użytkownicy którym spodoba się wygląd strony pozostaną na niej, a to może spowodować że ilość twoich klientów stale będzie się powiększać.

Dobrze zaprojektowana strona to podstawa sukcesu Twojej firmy w internecie.

Responsive Webdesign

Chcesz żeby Twoja strona była dostępna na iPhone lub telefon z Androidem? Responsive webdesign to projektowanie stron internetowych w taki sposób, aby wyglądały dobrze nie tylko na monitorze komputera, ale także na urządzaniach mobilnych.

Współpracując z Exulto klient na życzenie może otrzymać stronę z dowolną ilością tzw. poziomów responsywności. Jest to ilość projektów dla konkretnej strony w konkretnych rozmiarach. Dobrze, jeśli strona na tablecie wygląda inaczej niż na monitorze i na telefonie – jednocześnie zachowując wszystkie standardy projektu.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Projektowaniem grafiki dla naszych klientów zajmuje się nasz partner – LBC studio.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x