Marketing Internetowy

Brief projektowy

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Szanowny kliencie, przesłany przez nas dokument ma na celu zbadanie Twoich potrzeb. Prosimy abyś podał nam dokładne odpowiedzi, gdyż tylko dzięki nim będziemy wiedzieli jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najwłaściwsze i najefektywniejsze.
Po wypełnieniu briefu, proponujemy godzinę bezpłatnych konsultacji marketingowych, które pozwolą wyklarować pierwsze pomysły. Wszystkie te pomysły, niezależnie od tego czy skorzystasz z naszych usług, będziesz mógł wdrożyć w swojej firmie. Exulto w języku portugalskim to triumf i radość. Chcemy żeby Twoja firma triumfowała i cieszyła klientów, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji. W każdym momencie możesz wysłać do nas ten dokument, a także napisać i zadzwonić w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

Metryczka

Przekazując nam swoje dane, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. Twoje dane zostaną wykorzystane wyłącznie w celach przedstawienia naszej oferty.


Cele kampanii

Jakie cele chcesz osiągnąć? Mają być to cele sprzedażowe, informacyjne, czy może prezentacyjne? Jakie efekty ilościowe Cię interesują? W jakim terminie chcesz rozpocząć i zakończyć kampanię?

Grupa docelowa

Do kogo dokładnie chcesz dotrzeć? Kto jest Twoim klientem, w jakim jest wieku, co sprawia, że wybiera on Twoją ofertę? Co trafia do niego najlepiej, czego się obawia i czego pragnie?

Konkurencja

Kto jest Twoją największą i bezpośrednią konkurencją - podaj przynajmniej 3 firmy. Podaj adresy do ich stron i krótko opisz jak wg. Ciebie działają, co robią dobrze, a co robią źle. Jakie zauważyłeś u nich działania reklamowe? Co możesz zrobić by być lepszym od konkurentów?

Działania dotychczasowe

Jakie formy promocji były dotychczas stosowane w Twojej firmie? Co komunikowałeś swoim klientom? Czy marka jest już zbudowana (część wizualna, komunikacyjna, behawioralna)? Czy posiadasz logo, stronę www, profil na Facebooku? Czy jakieś działania w związku z tym były do tej pory podejmowane?

Obietnica marki

Co obiecujesz swoim klientom? Dlaczego co ważne i co im to daje? Co potwierdza Twoją obietnicę marki? Jaki wizerunek chciałbyś wykreować?

Twoi klienci

Co motywuje zachowania Twoich klientów? Jakie są ich potrzeby?

Komunikacja

Co musi się znaleźć w przekazie, a czego nie powinno w nim być? Co tak na prawdę chcesz przekazać? Co Twoi klienci powinni zapamiętać? W jakim tonie powinna być prowadzona kampania? Śmieszna, a może poważna?

Środki przekazu

Za pomocą jakich narzędzi chcesz zaprezentować komunikat? Jakie konkretne środki przekazu chcesz wykorzystać - stronę www, pozycjonowanie, reklamę w google, remarketing, media społecznościowe, aplikację internetową? Jakich funkcjonalności oczekujesz od nowej strony www?

Założenia wykonawcze

Jaki budżet planujesz przeznaczyć na działania reklamowe? Jakie mamy ograniczenia marketingowe? Ile planujesz wydać na zakup mediów (np. AdWords, Facebook, Mailing itd.)? Ile planujesz przeznaczyć na produkcję narzędzi?

Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x