Aplikacje mobilne Cordova

Programista Cordova, Phonegap, Ionic. Tworzenie aplikacji hybrydowych.

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Chcesz stworzyć aplikację mobilną działającą jednocześnie na wielu mobilnych systemach operacyjnych? Z frameworkiem Cordova jest to możliwe.

Cordova to framework umożliwiający tworzenie aplikacji mobilnych w technologiach webowych. Jednocześnie pozwala na wykorzystanie pełnych możliwości sprzętowych urządzeń, za pośrednictwem odpowiednich wtyczek javascript. Oznacza to, że tworzone w ten sposób aplikacje mobilne wymagają jednego kodu źródłowego, co zdecydowanie przyśpiesza działanie i zmniejsza koszty!

Mobilne aplikacje hybrydowe, oparte o framework cordova, nadal wykorzystują natywny kod. Aplikacja mobilna wyświetla obiekt web-view, w którym wyświetlana jest aplikacja HTML, zwykle oparta o popularne frameworki javascript, takie jak Vue.js czy AngularJS. Co to dokładnie oznacza? Aplikacja mobilna oparta o ten framework będzie działać w pełni prawidłowo, tak jak wszystkie aplikacje natywne, jednocześnie bez konieczności pisania osobnego oprogramowania w języku Java (android), czy w języku Objective-C / Swift (iOS).

Aplikacje mobilne oparte na frameworku Cordova obsługują szereg popularnych systemów operacyjnych, a wśród nich są nie tylko iOS czy Android ale także mniej popularne systemy jak Windows Mobile, BlackBerry, Bada, FirefoxOS, LG webOS, Symbian, Tizen czy Ubuntu Touch. Tak szerokie zastosowanie frameworka pozwala dostosować oprogramowanie również do całkowicie nietypowych problemów, które można rozwiązać w prosty sposób.

Jeśli chcesz zbudować dobrą aplikację mobilną, nie wydając przy tym ogromnych pieniędzy na utrzymanie wielu programistów, tworzących oprogramowanie w różnych językach, to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Realizujemy aplikacje w oparciu o Cordovę, tworząc zarówno publiczne udostępniane w sklepach Google Play czy App Store produkty, jak i wewnętrzne aplikacje, na potrzeby indywidualnych firm. Jeśli szukasz zespołu, który zrealizował by dla Ciebie projekt aplikacji mobilnej w Cordova, zgłoś się do nas!

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x