Responsive Webdesign

Projektowanie stron mobilnych

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Responsive webdesign to projektowanie stron w taki sposób, aby ich oglądanie cieszyło zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i telefonach.

Projektowanie stron internetowych w sposób responsywny pozwala nie tylko w łatwy sposób obsługiwać stronę, ale także daje możliwości szybkiego kontaktu i zdobycia w sposób mobilny nowego klienta.

Nie ważne czy prowadzimy małą firmę, czy dużą. Jeśli posiadamy telefoniczną obsługę klienta to za pomocą 2 akcji jesteśmy w stanie wywołać sprzedaż za pośrednictwem naszej strony www. Prowadzisz zakład taksówkarski, zakład pogrzebowy lub fryzjerski? Responsywna strona internetowa pozwoli Ci z pewnością zdobyć nowych klientów. Prowadzisz większą firmę? Informacje jakie zamieszczasz na swojej stronie www mogą być od razu dostępne dla zainteresowanych klientów, nowych pracowników, partnerów biznesowych.

Dziś wszyscy korzystamy z narzędzi mobilnych – twoja firma dzięki responsywnej stronie internetowej może stać się dostępna niemalże dla każdego w dodatku o wiele taniej.

Współpracując z Exulto klient może otrzymać stronę z dowolną ilością tzw. poziomów responsywności. Jest to ilość projektów dla konkretnej strony w konkretnych rozmiarach. Dobrze, jeśli strona na tablecie wygląda inaczej niż na monitorze i na telefonie – jednocześnie zachowując wszystkie standardy projektu.

Wykorzystaj responsywność i stań się konkurencyjny także mobilnie!

Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz wykorzystać moc nowoczesnych technologii? Zostaw nam swój numer telefonu, bądź email i odkryj możliwości jakie daje Ci Exulto!

Stwórzmy razem potężną markę, którą bez reszty pokochają Twoi klienci.

Wypełnij nasz brief!


Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x