Rudak-Med

Strona internetowa Przychodni Specjalistycznej

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Dla największej Przychodni Specjalistycznej w lewobrzeżnej części Torunia – stworzyliśmy skuteczną stronę www!

Dla kogo pracowaliśmy?

Specjalistyczne Przychodnie Medycyny Rudak-Med to firma działająca od 2001 roku początkowo zapewniająca dostęp do podstawowej opieki zdrowotnej i stomatologii. Zdobywając zaufanie pacjentów i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom od 2011 roku firma zwiększyła zakres swojej działalności, budując nowoczesną Przychodnie Specjalistyczną z bogatą ofertą badań diagnostycznych, rehabilitacją oraz apteką, w której do dyspozycji pacjentów pozostaje 18 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.

Co udało się osiągnąć?

Stara strona Przychodni Specjalistycznej Rudak-Med była nieprzystosowana do grupy docelowej – osób starszych. Zaczynając od ich potrzeb, zdecydowaliśmy się na powiększenie fontów, aby z łatwością mogli czytać teksty na stronie. Następnie ułatwiliśmy nawigację, porządkując menu i tworząc w górnej części strony kafelki z usługami. Działania te przyczyniły się do zwiększa ilości wyświetleń podstron ofertowych!

Najważniejsze są jednak efekty… sprzedażowe! Przygotowaliśmy kompletną strategię sprzedażową dla strony. Ułatwiając pacjentom kontakt z Przychodnią postanowiliśmy umieścić numery kontaktowe na każdej z podstron oferty. Poskutkowało to wzrostem liczby telefonów do firmy o ponad 30%!

Skuteczna strona www, to narzędzie sprzedażowe!

Zależy Ci na dostosowaniu strony do grupy docelowej? Odświeżeniu jej wyglądu, a co najważniejsze uczynienia z niej skutecznego narzędzia sprzedażowego? Odezwij się do nas!

Przygotujemy dla Ciebie darmowy audyt strony, w którym pokażemy Ci co można usprawnić i poprawić. Nie pozwól, aby klienci wychodzili z Twojej strony bez kontaktu z firmą!

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x