Stomatolog Piasecki

Strona dla zakładu stomatologicznego

Zróbmy coś razem!
Zadzwoń: +48 511 99 33 12

Strona internetowa, pozycjonowanie i efekty widoczne już po pierwszym miesiącu. Zobacz co zrobiliśmy dla dr Piaseckiego z Torunia.

Dla kogo pracowaliśmy

Gabinet dentystyczny dr Wojciecha Piaseckiego na Wrzosach jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie, dzięki którym pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo. Dbając o wysoką jakość stomatolog Piasecki zajmuje się kompleksowym leczeniem zębów, oraz profilaktyką dentystyczną.

Pozycjonowanie strony internetowej

Niezwykle ważne w branży medycznej jest pozycjonowanie. Pomyślmy. Jest pochmurny dzień – jedziesz Toruńskim autobusem i nagle, aaaaaauuuuuuuć!! Potworny ból zęba. Zrobisz wszystko, żeby przestało boleć. Co robisz?

No właśnie, pierwsze co robisz, to wpisujesz w Google frazę “dentysta Toruń”, tak naturalnie. Klikasz w pierwszy link w swoim telefonie, strona jest oczywiście mobilna, więc nie ma problemu z tym, by odnaleźć na niej numer, dzwonisz i miła Pani umawia Cię na spotkanie, jeszcze dzisiaj. Jesteś zadowolonym wyleczonym klientem, a lekarz zyskuje nowego pacjenta. Wszystko dzięki wysokiej pozycji w Google. Też chcesz być pierwszy? Skontaktuj się z nami!

Specjalna oferta dla branży medycznej

Strona dla dr Piaseckiego pochodzi ze specjalnie skrojonego na potrzeby branży medycznej pakietu. Jeśli Twoja firma również pochodzi z branży medycznej, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy poprawę komunikacji z klientami poprzez czytelną i dopasowaną do odbiorcy stronę. Dbamy o widoczny z Państwem kontakt w sieci. Dodatkowo mapa na stronie doprowadzi waszego pacjenta wprost do Państwa gabinetu. Zachęcamy do zakupu strony wraz z pozycjonowaniem, co pozwoli w efektywny sposób wyróżniać się w sieci.

Oferta dla służby zdrowia

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń pod numer+48 511 99 33 12
lub zostaw nam swój numer, a oddzwonimy do Ciebie


Administratorem Twoich danych osobowych jest Exulto sp. z o. o. Twoje dane osobowe zostaną przetworzone wyłącznie w celu kontaktu z naszą firmą. Twój email zostanie usinięty w ciągu 30 dni od czasu zakończenia kontaktu z Twojej strony, a dane osobowe nie będą przetwarzane w inny sposób.

Umów sie na spotkanie

Właściciel Exulto, Senior Webdeveloper

  • +48 511 99 33 12
  • biuro@exulto.pl

Masz już pomysł? Wypełnij nasz brief!

Chcesz zbudować aplikację internetową, aplikację mobilną lub skorzystać z innych usług programistycznych?

Brief programistyczny

Chcesz wypromować firmę, stworzyć nową markę i wykorzystać marketing internetowy w swojej firmie?

Brief marketingowy

Chcesz stworzyć stronę internetową dla swojej marki lub firmy?

Brief strona www

Czy Twoja strona
internetowa sprzedaje?
Sprawdź skuteczność swojej strony internetowej! Sprawdź teraz! x